O marce Charmine Rose

Od ponad trzech dekad, podążając za osiągnięciami współczesnej kosmetologii, w oparciu o własne receptury, tworzymy profesjonalne kosmetyki. Ich skuteczność gwarantuje najwyższa jakość starannie wyselekcjonowanych składników aktywnych. Ponadto, poprzez tworzenie nowych procedur zabiegowych, pragniemy poszerzyć i uatrakcyjnić ofertę zabiegów kosmetycznych także w Państwa gabinecie.

Dysponując wiedzą, doświadczeniem i kreatywnością naszych technologów oraz wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, tworzymy profesjonalne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Kierujemy się zasadą, że kosmetyk ma przynosić realny efekt „tu i teraz”! Wnikliwa obserwacja światowych trendów i współpraca z najlepszymi dostawcami surowców pozwala nam sukcesywnie dostarczać na rynek produkty spełniające oczekiwania wymagających Klientów.

W Laboratorium Urody Charmine Rose® niezmiennie dbamy o najwyższy standard produkcji i ciągły rozwój. Dziś w ofercie marki znajduje się ponad 500 specjalistycznych produktów. Naszym największym atutem jest szeroka oferta peelingów chemicznych Charmine Rose® i Charm Medi®, których skuteczność działania często porównywalna jest z zabiegami medycyny estetycznej.

Sukces nowej linii Charm Podo® zaowocował dalszym rozwojem tej grupy produktów, których skuteczność została potwierdzona w badaniach.