FERUL-F PEEL Antyoksydacyjna moc kwasu ferulowego i floretyny

FERUL-F PEEL to silnie działająca terapia odmładzająca, oparta na synergicznym działaniu silnych antyoksydantów, takich jak: kwas ferulowy, floretyna oraz witaminy C i E. Jest to linia kosmetyków profesjonalnych, oferująca również produkty do pielęgnacji domowej.

Ze względu na łagodne działanie kwasu ferulowego jest to doskonała propozycja dla osób o skórze wrażliwej, które nie mogą korzystać z zabiegów na bazie kwasów AHA i BHA. Kwas ferulowy nie złuszcza, nie piecze, za to rozjaśnia, napina i jak dowodzą badania również hamuje proces starzenia skóry. Jeśli potrzebna jest mocniejsza stymulacja oraz złuszczanie, zabieg FERUL-F PEEL można łączyć z mezoterapią mikroigłową.

Kosmetyki oraz zabiegi działające antyoksydacyjnie powinny stanowić nieodłączny element pielęgnacji skóry, niezależnie od tego jaki typ skóry posiadamy. Zalecane są dla każdej osoby po 25 roku życia. Można je stosować przez cały rok, również latem. Szczególnie polecane są dla osób, chcących poprawić jakość swojej skóry, zatrzymać oznaki jej fotostarzenia i zniwelować towarzyszące temu przebarwienia skóry oraz zmarszczki. Wskazaniem do tego rodzaju zabiegów są również piegi, melasma, trądzik pospolity oraz skóra łojotokowa.

Pięlęgnacja domowa: https://sklep.charminerose.eu/index.php?route=product/search&search=3538