Szkolenia profesjonalne

Regularnie we współpracy z regionalnymi przedstawicielami handlowymi i dystrybutorami organizujemy szkolenia z zakresu wiedzy o marce, technik wykonywania zabiegów i nowości kosmetologicznych. Szkolenia dedykowane są dla dyplomowanych kosmetyczek i uczennic szkół kosmetycznych.

Seminaria szkoleniowe

Szkolenia organizowane dla dyplomowanych kosmetyczek / kosmetologów.

Cyklicznie organizujemy szkolenia i seminaria w całej Polsce dla naszej kadry pracowników oraz kosmetyczek współpracujących z firmą. Każdy uczestnik szkolenia wychodzi z niego z nową wiedzą na temat postępów kosmetyki profesjonalnej, rozwoju marki i dużą dawką energii do działania. W trakcie spotkania przekazywana jest wiedza na temat stosowanych w produktach składników, technik zabiegowych, możliwości zastosowania produktów oraz nowości wprowadzanych do oferty.

Szkolenie POZNAJMY SIĘ

Szkolenie dedykowane osobom, chcącym poznać naszą markę i rozpocząć z nami długoletnią współpracę. Podczas tego szkolenia wgłębimy Cię w tajniki pracy z naszymi kosmetykami, na własnej skórze przekonasz się, dlaczego nasze produkty są tak chętnie wybierane przez kosmetyczki. Forma warsztatów sprawi, że nabierzesz umiejętności praktycznych, dzięki czemu praca w gabinecie stanie się jeszcze większą przyjemnością.

Szkolenie PEELINGI CHEMICZNE

Wykonujesz zabiegi pielęgnacyjne, ale chcesz się dalej rozwijać i wejść na wyższy poziom swoich umiejętności? Nic bardziej prostego, zapisz się na szkolenie z peelingów chemicznych i zdobądź nową wiedzę z zakresu przeprowadzania zabiegów z użyciem kwasów. Zostań ekspertem w dziedzinie zaawansowanej kosmetyki profesjonalnej. 

Szkoła Masażu Charmine Rose

Szkoła Masażu Charmine Rose® oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu autorskich masaży. Połączenie bogatego doświadczenia fizjoterapeutów z profesjonalizmem szkoleniowców sprawia, że nasze produkty i masaże opracowywane są na najwyższym światowym poziomie. Jednocześnie wychodzą naprzeciw wszelkim potrzebom klientów salonów kosmetycznych & SPA.

Akademia Charmine Rose

Specjalne szkolenia organizujemy również w szkołach kosmetycznych – dzięki temu młode kosmetyczki zostają zaopatrzone w dodatkową, pozaszkolną wiedzę na temat nowości rynkowych. Zapoznane z ofertą naszej marki i technikami zabiegowymi, opuszczając mury szkoły przygotowane są do samodzielnej pracy w różnego typu ośrodkach kosmetycznych – zaczynając od gabinetów kosmetyki zachowawczej, przez ośrodki Spa do gabinetów kosmetologiczno-dermatologicznych.

Informacje o szkoleniach: Dział szkoleń Charmine Rose tel.: +48 22 516-92-14 (w godz. 8-16)